Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Палта

Дизајнер: Oltre
SKU: Q672R001YU_02
состав:64% Лиосел 30% Вискоза 6% Полиуретан
8.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 48, 50, 44, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 50, 46, 48, 42, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 48, 50, 44, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44, 50, 46, 48, 42, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Колекција2024 Пролет-Лето
banner