Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Јакни

Дизајнер: Oltre
SKU: 8606R080F7_09
состав:82% Полиестер 15% Вискоза 3% Еластин
8.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 48, 50, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 50, 42, 44, 46, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 48, 50, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 48, 50, 42, 44, 46, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
banner