Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Јакни

Дизајнер: Oltre
SKU: Q701R0600V_Z3
состав:100% Полиестер
9.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 50, 46, 52, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 48, 46, 50, 44, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 50, 46, 52, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 48, 46, 50, 44, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
banner