Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Марами/Шалови

Дизајнер: Oltre
SKU: S000E009QA_S1
состав:79% Вискоза 12% Ацетат 5% Полиестер 4% Метализирано влакно
4.590 ден
3.213 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМарами/Шалови
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМарами/Шалови
Колекција2024 Пролет-Лето
banner