Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Oltre
SKU: M330J0217M_03
состав:75% Вискоза 25% Најлон
3.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, M, L, XL, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XL, S, L, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, M, L, XL, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XL, S, L, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner