Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Панталони

Дизајнер: Oltre
SKU: P746R002VT_34
состав:63% Памук 32% Најлон 5% Еластин
3.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 50, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 48, 52, 44, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 50, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 48, 52, 44, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
banner