Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Панталони

Дизајнер: Oltre
SKU: P144J001CV_13
состав:87% Полиестер 10% Вискоза 3% Еластин
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner