Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Панталони

Дизајнер: Oltre
SKU: P578R011CJ_14
состав: 58% Памук 29% полиестер 11% Вискоза 2% Еластин
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 50, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 50, 44, 48, 46, 52, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 50, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 50, 44, 48, 46, 52, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner