Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Наметки

Дизајнер: Oltre
SKU: 0398R100VU_34
состав:97% Памук 3% Еластин
9.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 50, 46, 44, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 44, 52, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНаметки
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 50, 46, 44, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 44, 52, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНаметки
banner