Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Маици

Дизајнер: Oltre
SKU: G483J080G8_34
состав: 47% Вискоза 47% Памук 6% Еластин
1.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, XL+, XL, S, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XL, M, L, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, XL+, XL, S, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XL, M, L, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner