Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Маици

Дизајнер: Oltre
SKU: G058J080ZX_11
состав: 100% Памук
2.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL+, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, L, M, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL+, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, L, M, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner