Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Костими за капење

Дизајнер: Oltre
SKU: W046J010BA_37
состав:67% Полиестер 14% Метализирано влакно 11% Најлон 8% Еластин
6.490 ден
5.192 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, M, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, M, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКостими за капење
Колекција2024 Пролет-Лето
banner