Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Здолништа

Дизајнер: Oltre
SKU: 1124J001FT_33
состав:100% Вискоза
4.590 ден
3.672 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XL, L, S, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XL, L, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XL, L, S, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, XL, L, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
banner