Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Здолништа

Дизајнер: Oltre
SKU: 1143J081Y6_13
состав:95% Полиестер 5% Еластин
5.890 ден
4.123 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, S, XL, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, S, L, M, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: L, M, S, XL, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, S, L, M, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЗдолништа
Колекција2024 Пролет-Лето
banner