Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Блузи

Дизајнер: Oltre
SKU: G159J082H5_11
состав:100% Памук
3.890 ден
2.723 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
КатегоријаБлузи
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: XL, L, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
КатегоријаБлузи
Колекција2024 Пролет-Лето
banner