Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Блузи

Дизајнер: Oltre
SKU: 2401J08703_33
состав:100% Вискоза
3.590 ден
2.513 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, S, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Колекција2024 Пролет-Лето
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, S, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Колекција2024 Пролет-Лето
banner