Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Блузи

Дизајнер: Oltre
SKU: 2404J081Y6_13
состав:95% Полиестер 5% Еластин
5.190 ден
3.633 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, L, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, L, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Колекција2024 Пролет-Лето
banner