Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Блузи

Дизајнер: Oltre
SKU: G477J080G8_C4
состав:47% Вискоза 47% Памук 6% Еластин
2.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, L, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, L, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner