Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Блузи

Дизајнер: Oltre
SKU: G007J180S3_34
состав:65% Вискоза 15% Најлон 14% Метализирано влакно 6% Еластин
4.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL+, S, L, XL, M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, L, XL+, M, XL, контакт: 075 246 339
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL+, S, L, XL, M, контакт: 071 230 312
Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, L, XL+, M, XL, контакт: 075 246 339
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner