Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Oltre - Блузи

Дизајнер: Oltre
SKU: 5618R0174J_34
состав:98% Памук 2% Еластинѓ
4.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 50, 48, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 52, 48, 50, 46, 44, контакт: 071 230 312
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Oltre - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 50, 48, 42, контакт: 075 246 339
Oltre - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 52, 48, 50, 46, 44, контакт: 071 230 312
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаБлузи
banner