Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Палта

Дизајнер: Motivi
SKU: Q021W080C5_04
состав:97% Полиестер 3% Еластин
4.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, XS, L, M, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, XS, L, M, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
banner