Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Јакни

Дизајнер: Motivi
SKU: G814W080NS_13
состав:79% Полиестер 14% Вискоза 7% Еластин
7.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, L, S, XS, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, L, S, XS, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
banner