Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Чанти

Дизајнер: Motivi
SKU: Z134E107QA_R2
состав:72% Памук 13% Вискоза 10% Полиестер 5% Лиосел ѓ
5.190 ден
3.633 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 02, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 02, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЧанти
Колекција2024 Пролет-Лето
banner