Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Ремени

Дизајнер: Motivi
SKU: B201E0616A_33
состав:100% Полиуретан
1.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 02, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаРемени
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 02, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаРемени
banner