Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Панталони

Дизајнер: Motivi
SKU: P402Q0603J_Z4
состав:65% Памук 23% Полиестер 10% Вискоза 2% Еластин
5.190 ден
3.633 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 38, 44, 46, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 38, 44, 46, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner