Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Палта

Дизајнер: Motivi
SKU: R117Q005RE_22
состав:100% Вискоза
5.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 40, 38, 42, 44, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 40, 38, 42, 44, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
banner