Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Палта

Дизајнер: Motivi
SKU: Q542Q107JV_02
состав:48% Полиестер 48% Памук 4% Еластин
6.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 38, 46, 40, 36, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 38, 46, 40, 36, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
banner