Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Наметки

Дизајнер: Motivi
SKU: R133Q1600W_Z4
состав:96% Памук 4% Еластин
9.190 ден
6.433 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 38, 44, 46, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНаметки
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 38, 44, 46, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНаметки
banner