Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Марами/Шалови

Дизајнер: Motivi
SKU: S014E011CA_S1
состав:48% Вискоза 47% Памук 5% Лиосел
1.890 ден
1.323 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМарами/Шалови
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМарами/Шалови
Колекција2024 Пролет-Лето
banner