Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Маици

Дизајнер: Motivi
SKU: M2916066TM_02
состав:75% Вискоза 16% Полиестер 9% Метализирано влакно
1.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner