Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Маици

Дизајнер: Motivi
SKU: G0146080M3_11
состав:80% Памук 18% Полиестер 2% Еластин
1.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner