Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Здолништа

Дизајнер: Motivi
SKU: 1059W132C9_Z4
состав:100% Вискоза
4.590 ден
3.672 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, XS, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, XS, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаЗдолништа
banner