Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Блузи

Дизајнер: Motivi
SKU: 5326Q860BS_S1
состав:97% Вискоза 3% Еластин
2.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
banner