Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Motivi - Кошули

Дизајнер: Motivi
SKU: 2675W000PX_C2
состав:100% Вискоза
2.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, XS, S, M, контакт: 078 228 374
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Motivi - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, XS, S, M, контакт: 078 228 374
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаКошули
banner