Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Чизми

Дизајнер: Marella
SKU: 2367960235_2
состав:лице полиестер со полиуретан,постава овча кожа,ѓон гума
22.890 ден
13.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend Max Mara Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, контакт: 075 363 259
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧизми
Производот е достапен во:

Weekend Max Mara Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, контакт: 075 363 259
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧизми
banner