Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Чанти

Дизајнер: Marella
SKU: 2423516056_4
состав:100% полиестер (100%полиуретан)
8.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: UNI, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: UNI, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЧанти
banner