Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Фармерки

Дизајнер: Marella
SKU: 2423186014_1
состав:63%памук,21%полиестер,14%лиоцел,2%еластин
11.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 40, 44, 38, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 42, 40, 44, 38, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
banner