Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Marella
SKU: 2393660339_6
состав:40%волна,30%вискоза,20%полиамид,10%кашмир
11.290 ден
6.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend Max Mara Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, контакт: 075 363 259
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Weekend Max Mara Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, контакт: 075 363 259
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner