Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Панталони

Дизајнер: Marella
SKU: 2423136011_1
состав:97%полиестер,3%еластин
10.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 40, 48, 44, 42, контакт: 078 339 775
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 46, 44, 42, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 40, 48, 44, 42, контакт: 078 339 775
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 46, 44, 42, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
banner