Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Палта

Дизајнер: Marella
SKU: 2413041082_3
состав:58% Флексилен 38% Вискоза 3% Памук 1% Еластин
23.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 40, 46, 42, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 40, 46, 42, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
banner