Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Високи потпетици

Дизајнер: Marella
SKU: 2413521046_1
состав:горен дел кожа од коза постава полиестер
16.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 39, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаВисоки потпетици
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 39, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаВисоки потпетици
banner