Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Ниски чевли

Дизајнер: Marella
SKU: 2413521056_1
состав:лице 100%полиестер,постава 100%кожа,ѓон 100%кожа
13.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
banner