Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Миди здолништа

Дизајнер: Marella
SKU: 2423106131_3
состав:82%триацетат18%полиестерпостава64%ацетат36%полиестер
10.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 44, 46, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 44, 46, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаМиди здолништа
banner