Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Миди здолништа

Дизајнер: Marella
SKU: 2413101062_1
состав:#x20;
12.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 46, 42, 40, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 46, 42, 40, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
banner