Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Комбинизони

Дизајнер: Marella
SKU: 2423246021_1
состав:52%виргин волна32%полиестер16%вискозапостава 100%полиестер
21.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 46, 40, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаКомбинизони
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 42, 46, 40, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаКомбинизони
banner