Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Капути

Дизајнер: Marella
SKU: 2423046014_2
состав:70%волна, 25%полиамид,5% други влакна
18.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 44, 42, 40, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 44, 42, 40, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner