Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Здолништа

Дизајнер: Marella
SKU: 2331060439_4
состав:100%полиестер
5.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Weekend Max Mara Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 44, 40, 46, контакт: 075 363 259
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

Weekend Max Mara Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 44, 40, 46, контакт: 075 363 259
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЗдолништа
banner