Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Marella - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Marella
SKU: 2423366184_5
состав:35%полиамид,30%вискоза,30%волна,5%кашмир
12.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, S, контакт: 078 339 775
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Marella - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, S, контакт: 078 339 775
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner