Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liviana Conti - Фустани

Дизајнер: Liviana Conti
SKU: L4SK94_3-RIC
состав:68% Памук 28% Полиамид 4% Еластин
35.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner