Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liviana Conti - Папучи

Дизајнер: Liviana Conti
SKU: A4SC74_Y69-0
состав:100% Кожа
19.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 37, 38, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПапучи
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 39, 37, 38, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПапучи
banner